Реєстрація є обов'язковою.

Киян та гостей міста 2 та 3 липня запрошують відвідати туристичні маршрути «Київ історичний» та «Київ хрещатий». Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

Маршрути були розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, які розташовані неподалік. У випадку ворожих обстрілів напередодні екскурсій – організатори заходу Управління туризму та промоцій КМДА та КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» залишають за собою право скасувати подію” — наголошують в КМР.

Екскурсійний маршрут «Київ історичний» відбудеться 2 липня (час проведення з 10:00 до 12:00). Місце зустрічі: біля центрального входу Софіївського собору (вул. Володимирська, 24). Реєстрація за посиланням.

Маршрут: Софіївська площа – Андріївський узвіз – Контрактова площа – вул. Петра Сагайдачного – Поштова площа – фунікулер – Михайлівська площа.

Екскурсійний маршрут «Київ хрещатий» відбудеться 3 липня (час проведення з 10:00 до 12:00). Місце зустрічі: біля центрального входу Головпоштамту (вул. Хрещатик, 22). Реєстрація за посиланням.

Маршрут: вул. Хрещатик – Європейська площа – Хрещатий парк – парк «Володимирська гірка» – Андріївська церква – Поділ.

Реєстрація є обов’язковою. Зареєстрованим учасникам буде підтверджено реєстрацію телефонним дзвінком.

Фото: Фейсбук