Фотовиставка присвячена трагічній історії героїчного міста Маріуполя та його мешканців.

Про це повідомила Київська міська рада.

У повідомленні зазначили, що киян та гостей міста запрошують відвідати фотовиставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна», яка проходить у Деснянському районі.

«П’ять тематичних експозицій маріупольських фотографів та свідків останніх подій знайомлять із мирним життям міста до того, як його буквально знищили російські окупанти, і зі свідченнями про воєнні злочини рф. Коли нам запропонували організувати виставку «Маріуполь: Мистецтво vs Війна» на Троєщині, то ми одразу ж погодились, оскільки трагедія Маріуполя є страшним свідченням геноциду українського народу, про який мають знати наступні покоління, аби вони пам’ятали, як ми виборювали своє право жити в вільній та незалежній державі. Ми віримо в нашу армію, і в те, що над Маріуполем невдовзі майорітиме український прапор», – зауважили у Київраді.

І додали, що у сучасному світі важко зрозуміти, що таке життя без їжі, води, світла, зв’язку і ще й під цілодобовими обстрілами, від яких неможливо сховатися. Ця кривава історія назавжди закарбувалась у пам’яті.

Виставку можна відвідати протягом місяця з 11:00 до 17:00 у «BiblioHub» Деснянського району (вул. Бальзака, 28).