Головне управління Держпробспоживслужби в м. Києві рекомендує не купатися на низці столичних пляжів через невідповідність показників води водних об’єктів санітарним нормативам. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ГУ Держпродспоживслужби у Києві.

Згідно з повідомленням, рекомендація не купатися стосується наступних пляжів столиці: “Венеція”, “Веселка”, “Дитячий”, “Золотий”, “Молодіжний”, “Передмістна Слобідка”, “Райдуга”, “Тельбін”, “Центральний”, “Троєщина”, “Чорторий”, “Галерний”, “Вербний”, “Пуща Водиця”.

Також не рекомендовано купатися в місцях (зонах) відпочинку “Березняки”, “Русанівський канал”, “Русанівська коса”, “Лісова”, “Горбачиха”, “Довбичка”.

Як розповіли у Держспоживслужбі, 18-20 липня проводився відбір проб води водних об’єктів в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах Києва.

За результатами санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проби води не відповідають вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 02 травня 2022 року №721 та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 червня 1996 року №173.

Фото: Фейсбук