Мешканці вулиці Пілот хочуть перекрити з 20 липня одну з вулиць Райдужного масиву та Воскресенки до станцій міської електрички та швидкісного трамвая «Троєщина-2».

Про це повідомив голова ГО «Рада з урбаністики Києва» Віталій Селик.

СЕПАРАТИЗМ ПО-КИЇВСЬКИЧерез тиждень у Столиці на однойменних Садах має з'явитися Воскресенська народна республіка(ВНР)….

Опубліковано Віталієм Селиком Субота, 11 липня 2020 р.

Автор допису розповідає, що ще з часів СРСР вулиця Пілот була дачною вулицею та разом з вулицею Марка Черемшини формує своєрідний трикутник. У часи Російської імперії тут планували збудувати відгалуження залізниці для нової лінії на Чернігів, а звуження озера Радунка було основою насипу для колій.

Відгалудження було ще на Генплані 1936 року. Але на післявоєнних Гепланах в цей трикутник вже намагалися вписати автомобільні розв’язки. З початком будівництва масивів Воскресенка та Райдужний в 1960-ті роки цей заділ під залізничну чи автомобільну розв’язку віддали малоповерховій дачній забудові, яку планувалося знести в будь який час, задля потреб розвитку міста. В останні роки замість дачних будиночків тут почали зводити капітальні дорогі маєтки, —йдеться у дописі Віталія.

Селик зазначає, що самовільне бажання власників двох десятків будинків закриє доступ до транспортного вузла для кількох тисяч киян та прохає звернути увагу на цю ситуацію правління Дніпровської районної державної адміністрації в місті Києві.

Фото: facebook