Про це стало відомо з відповідної петиції  на сайті Київради.

Автором петиції став Аркадій Друкер.

«Якщо територія колишнього молокозаводу за адресою вул. Жилянська, 47, не є приватизованою територією, а належить місту, пропоную створити там ландшафтний парк», – йдеться у документі.

Аркадій Друкер зазначає, що  на сьогоднішній день територія представляє собою пустир, а паркан довкола неї, особливо його залізобетонна частина, має доволі непрезентабельний вид, враховуючи, що зараз це є центральна частина міста з оригінальною сучасною архітектурою.

Нагадаємо, що у грудні 2009 столичний молочний завод був знесений. На його місці розчистили територію для нового будівництва готельно-офісного комплексу. Підготовчі роботи велися в 2008-2011. На сайті забудовника вказано:

«На ділянці об’єкта проектування були розташовані споруди Першого Київського молокозаводу, які під час підготовчих робіт були знесені, а інженерні мережі винесені з під плями забудови. Проектом пропонується забудова території багатоповерховими будинками з автономними підземними паркінгами. Висота будівель комплексу від 8 до 21 поверхів».

Зовнішній вигляд будівлі видно на візуалізації. Будівельні роботи так і не розпочалися.

Фото: pixabay, kramall.com.ua