За місяць петиція зібрала майже 2 тисячі голосів киян. Електронна петиція опублікована на сайті Київської міської ради.

В петиції пропонується заборонити маршрутки в якості громадського транспорту Києва та збільшити кількість рухомого складу муніципального громадського транспорту. В петиції йдеться, зокрема, про жалюгідий технічний стан маршруток.

Крім того, від міської влади вимагають надавати можливість відстежувати реальний рух громадського транспорту для того, щоб кияни могли планувати свої поїздки.

Електронна петиція, адресована Київській міській раді, розглядається за умови збору на її підтримку не менше 10 тисяч підписів громадян упродовж не більше 3 місяців з дня її оприлюднення.

При цьому електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на свою підтримку розглядається в порядку, встановленому законодавством про звернення громадян.

Петиція була опублікована 12 червня. На даний час її підписали 1868 людей. Голоси збиратимуть ще 59 днів.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій раніше пропонував замінити маршрутки комфортабельними автобусами. Радник міського голови Києва Максим Бахматов розповів “Сніданку з 1+1” про кілька критеріїв для нового транспорту, який має з’явитись у містах. “Треба трансформувати маршрутки у пристойний засіб пасажирського транспорту. Це має бути безпечно, комфортно, екологічно, регулярно. Безготівково – це важливо. Ми будемо підштовхувати власників маршрутних таксі до трансформації у звичайні безпечні великі автобуси. Це буде нормальна європейська практика”, – розповів він.

Нагадаємо, днями у столиці колесо від маршрутки ледве не травмувало жінку.

Фото: Новий канал