Про це повідомили в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Сьогодні, 20 серпня, на Співочому полі відкрилася виставка квітів «У Всесвіті Марії Приймаченко», присвячена 30-річчю Незалежності України.

На виставці представляють понад 300 тисяч квітів однорічників, серед яких бегонії, колеуси, петунії, альтернатери тощо. Із рослин створили унікальні картини та 3D-композиції за мотивами творчості української художниці Марії Приймаченко.

Окрема родзинка виставки – масштабні фігури танцюючих балерин, які рухаються за допомогою спеціальної аніматроніки.

“Ми переходимо у формат об’ємних 3D-фігур. Обираючи тему, ми дивилися на те, що зможемо зобразити об’ємно. У творчості Марії Приймаченко ми знайшли такі роботи. Новинка – це аніматроніка, наші українки, які рухаються у квітковій сукні. На локації з’явилися нові ігрові зони для дітей. Людям буде цікаво – чимало різних фотозон, 3D-інсталяції тощо”, – розповів організатор виставки Денис Погорєлко.

Також на території парку облаштували фуд-корт.

Перші відвідувачі виставки – у захваті.

“Кожного разу ми відкриваємо для себе те, наскільки талановита наша нація, наскільки люди позитивно творять красиві речі”, – розповіла Світлана, відвідувачка виставки.

Виставка триватиме до 19 вересня. Вхід платний. Придбати квитки можна на офіційному сайті парку Співоче або в касі біля Центрального входу.

У Київзеленбуді розповіли, що героями виставки стали фантастичні персонажі картин «Ведмеді на пасіці», «Поліський нирьок», «Молодий левик», «Дракон», «Болотяний звір», «Синій бик», «Бичок-третячок», «Голубка розпустила крила, хоче на землі мира», «Якби Ной умів малювати» та інших робіт художниці.

Фото: скріншот