Про це повідомляють дані Google Maps.

Наразі найбільше рух ускладнено на вулиці Набережно-Хрещатицькій, вздовж Набережного шосе. Там дані свідчать про кілька ДТП, що утворили протяжну тягучку для автівок. Подібна ситуація спостерігається також на проспекті Степана Бандери, проте окрім зіткнень транспортних засобів там проводяться дорожні роботи, що ускладнили рух киянам.

Центр столиці «червоний» від заторів на вулицях Січових Стрільців, Великій Житомирській, Антоновича, Олександра Довженка та бульварі Тараса Шевченка, поблизу зі станцією метро «Університет».

На бульварі Дружба Народів та вулиці Саперно-Слобідській, поруч з метро «Видубичі», — місто «завмерло». Автомобільна тягучка продовжується аж до в’зду на Південний міст, на якому зафіксована ДТП. Подібні транспортні труднощі на проспексті Перемоги, поблизу зі станцією метро «Берестейська». Вздовж цієї ділянки сталося кілька аварій.

Лівий берег столиці дещо паралізований на Харківському, Дарницькому шосе та проспектах Миколи Бажана та Юрія Гагаріна. Як повідомляють дані, там сталося кілька ДТП, що змусили водів «рухатися» заторами.

Фото: Google maps