Це сприятиме оптимізації організаційних процесів у забезпеченні роботи Жванецької сільської ради

Про це повідомила Київська міська рада.

Так, Київська міська рада передасть комп’ютерну техніку територіальній громаді Жванецької сільської ради. Адже у час війни велика кількість сільських територіальних громад мають вкрай обмежений фінансовий ресурс для забезпечення їх діяльності.

«Виконавчий комітет Жванецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області звернувся до Київської міської ради з проханням передати оргтехніку, а саме ноутбуки та принтер, у зв’язку з дефіцитом бюджетних коштів для формування належної матеріально-технічної бази. Задля підтримки новостворених відділів громади Жванецької сільської ради, вважаємо за доцільне передати безоплатно майно, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, зокрема комп’ютери та принтер. Наразі це сприятиме оптимізації організаційних процесів у забезпеченні роботи Жванецької сільської ради», – зазначили у Київраді.

Тому вкрай важливо надавати підтримку новоствореним відділам територіальної громади України задля налагодження процесів їх діяльності.

Фото: Фейсбук