Про це розповів співголова фракції «УДАР Віталія Кличка» у Київраді Дмитро Білоцерковець у Facebook.

«Захистили пагорби Дніпра від забудови російського бізнесу – це якщо коротко про сьогоднішнє засідання Київської міської ради. Сесійна зала підтримала проект рішення мого авторства, і ми розірвали договори оренди земельних ділянок на Володимирському узвозі №4 та №6 із забудовником, пов’язаним з Росією. Російським забудовникам не місце в Києв», – заявив депутат.

Він повідомив, що ці ділянки було передано в оренду для забудови ще у 2003 та 2004 роках.

«Місто передало ці ділянки в оренду забудовнику, який цього року активізував спроби їх забудувати. Попри те, що ділянки знаходяться в буферній зоні Софіївського собору та Києво-Печерської Лаври. Згодом стало відомо, що орендатор пов’язаний з країною-агресором Росією. Місто не могло це ігнорувати та оперативно захистило пагорби Дніпра від забудови, зберігши автентичність столиці», – зазначив Білоцерковець.

Нагадаємо, що сьогодні, 20 квітня, депутати Київради проголосували за розірвання договору оренди землі з посольством РФ у столиці. Депутати також звернулися до Кабінету міністрів щодо повернення майна приміщення посольства у власність української держави.

Фото: відкриті джерела