Про це заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Маємо індивідуальні котельні, які можуть бути як одна на кілька будинків, так і одна на будинок. Віталій Кличко вже дав відповідне доручення, ми будемо думати над певною програмою для багатоквартирних житлових будинків, щоб вони встановлювали індивідуальні котельні та індивідуальне генераційне обладнання.

Нагадаємо, концепцію відновлення та підвищення стійкості енергосистеми столиці у четвер, 16 травня, у сесійній залі мерії представив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, у місті розробили та уже почали запроваджувати заходи зі створення мережі локальних джерел когенерації. Це установки, що вироблятимуть тепло та електроенергію одночасно.

Вони будуть наближені до споживача та дозволять енергосистемі міста бути більш автономною у разі російських обстрілів. Концепцію відновлення енергосистеми Києва запроваджуватимуть протягом 12-15 років. Вона коштуватиме до 1,2 мільярда євро.

Однак до кінця 2024 року планують завершити її перший етап. Він передбачає забезпечення безперебійним постачанням тепла близько 300 000 киян.