Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Інакше опалювальний сезон може опинитися під загрозою зриву. Ситуація насправді дуже серйозна. Нагадаю, заборгованість, яку держава обіцяє погасити вже другий рік поспіль, на сьогодні перед Києвом становить 6,8 мільярда гривень. А по всій країні – 36 мільярдів! Тобто, місцева влада тарифи для населення не підвищувала, тим часом як зросла вартість усіх складових тарифу.

Кличко пояснив, що Уряд обіцяв цю різницю компенсувати, а Президент давав відповідне доручення.

Але коштів ми поки так і не дочекалися. Теплопідприємства працюють із шаленими збитками і не може місто самотужки перекривати такі колосальні кошти. Тому в четвер на сесії Київради маємо ухвалити таке звернення до уряду. 

Очільник Києва звернувся до депутатів Верховної Ради й закликав підтримати правки до бюджетних законопроєктів, в яких йдеться про розв’язання питання компенсації різниці в тарифах та забезпеченні кредитної спроможності громад.

Також ми писали, що під час позачергового засідання Київрада збільшила допомогу українським захисникам. Гроші підуть на придбання автотранспорту, БПЛА, оптичних прицілів, приладів нічного бачення, ремонт та відновлення техніки та інше необхідне.

Фото: відкриті джерела