Протягом року зоопарк проводить благодійні акції, просвітницькі уроки, екологічні екскурсії, лекції тощо.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що щороку до Міжнародного дня захисту дітей КиївЗоо підбиває підсумки соціальної роботи на підтримку та розвиток дітей.

«Ми ніби складаємо іспит перед дітьми, а нам є чим пишатися. Під час війни особливо важливими є допомога постраждалим дітям, а також дітям наших захисників. Тож Міжнародний день захисту дітей – прекрасна нагода для нашого соціокультурного закладу продовжити нести знання і позитивні емоції», – зазначили у столичному зоопарку.

Отже, за рік, що минув, із 1 червня 2021 року було проведено:

 • понад 40 занять у 4-х групах гуртка «юних натуралістів»;
 • 15 лекцій у школах Шевченківського району (проект «Зоо-уроки»);
 • 12 виїзних акцій у НДСЛ «Охматдит»;
 • науковий літній табір (35 занять за 10 днів);
 • соціальний проект «Зоо-арт» – знайомство дітей із порушеннями зору і розладами аутичного спектру з навколишнім світом живої природи;
 • майже 30 благодійних екскурсій для дітей із соціально незахищених родин;
 • екскурсії та спільні акції із Київський міський комунальний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, спеціальною загальноосвітньою школою «Надія» (для дітей із порушеннями фізичного та психічного розвитку), родинним клубом «Матуся», Українським товариством сліпих (УТОС);
 • понад 100 еколого-просвітницьких публікацій для дітей та родин.

Також спільно з Київським міським центром допомоги учасникам антитерористичної операції організовано соціальну акцію, у якій діти учасників АТО/ООС можуть відвідати зоопарк та взяти участь у різноманітних творчих заходах, майстер-класах і квестах. Крім того, уперше Київський зоопарк презентує новий проєкт «Щасливі тварини очима дітей» – яскраві малюнки діток, які проходять лікування в ОХМАТДИТі.

Заходи в рамках акції:

 1. Проєкт «Щасливі тварини очима дітей». А як би виглядали щасливі тварини, якби могли змінювати колір, як хамелеон? Презентація малюнків маленьких пацієнтів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», яким запропонували додати яскравих кольорів у чорно-білу воєнну буденність.
 2. Розмальовка «КиївЗоо для дітей». Панно формату А0 з контурами мешканців Київського зоопарку для дитячої творчості, де кожен охочий за допомогою власної фантазії та різнокольорових фломастерів зможе зобразити тварин у найяскравіших фарбах любові та щастя.
 3. Дитячі майстер-класи з ліплення, малювання, аплікація а також конкурси, ігри, квести, вікторини на 10-ти локаціях на різні дитячі смаки та інтереси.

Фото: КМДА