Про це пише Укрінформ.

На кадрах видно, що Росія, яка головує у Раді безпеки ООН, додала до меню котлету по-київськи з картопляним пюре як основну страву.

«Моральна деградація російської дипломатії очевидна», — так прокоментував цей вибір постпред України при ООН Сергій Кислиця після засідання Радбезу.

Він додав, що дипломати вже не можуть терпіти спілкування за службовою необхідністю з російським постпредом Небензею.

Наступного тижня до Нью-Йорка також допустять шефа Небензі Лаврова, відтак рівень токсичності у штаб-квартирі ООН ще більше зросте. Добре, що йому хоч не дозволяють вільно пересуватися далі від радіуса, встановленого владою США.

На засіданні Радбезу Кислиця зазначив, що ланч, який організувала Росія, оплачений кривавими грошима, тобто ціною щоденних російських атак по Україні.

“Не можу зрозуміти, як можна потискати руку Небензі й приймати запрошення на ланч із ним, оплачений кривавими грошима”, – сказав постійний представник України при ООН.

Раніше також повідомляли, що Росія, яка зараз головує у Раді Безпеки ООН, намагалася заблокувати участь України в ініційованому засіданні у зв’язку з масованою ракетною атакою 8 липня. За словами очільника МЗС Дмитра Кулеби, засідання Радбезу ООН важливе тим, щоб “історія “Охматдиту” прозвучала дуже потужно в усьому світі”. А також, щоб “уряди всіх країн почули позиції, які будуть висловлюватися на засіданні”.