Про це повідомляє Delfi.

Командувач Каспарс Пуданс заявив, що крім посилення заходів щодо захисту кордону, буде використана вже наявна інфраструктура.

Як пише видання, основне завдання — перекриття шляхів, якими могли б проникнути війська супротивника, включно з закинутими дорогами, мостами та залізничними коліями.

Також, планується зменшити кількість потенційних коридорів уздовж кордону, через які противник міг би здійснити напад.

Пуданс наголосив, що плани передбачають створення мінних полів уздовж кордону, особливо фокусуючись на протитанкових мінах, щоб запобігти проникненню військової техніки противника на територію Латвії. Ці міни можуть бути активовані віддалено. Однак деталі про те, як саме будуть створюватися перешкоди, не розкриваються.

Зазначимо, що Латвія стала першою країною, що ухвалила постанову про заборону імпорту російської та білоруської сільськогосподарської продукції щонайменше до липня 2025 року.

Водночас ця заборона стосуватиметься лише сільськогосподарської та тваринницької продукції, яка залишається в Латвії, а не тієї, що транзитом відправляється до інших країн-членів Європейського Союзу.

Нагадаємо, що ще одна країна ЄС вирішила закрити кордони з Білоруссю. Литва закриє ще два пропускні пункти на кордоні з Білоруссю– “Лаворішкес” і “Райгардас”.