В місті Ірпінь Київської області відбулося підписання декларації про військово-політичну співпрацю "Російського добровольчого корпусу", легіону "Свобода Росії" та "Національної республіканської армії".

Про це повідомив ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

В тексті документа стверджується про звільнення Росії від путінської тиранії, припинення терору силовиків Кремля проти громадян своєї та інших країн, і якнайшвидше припинити агресивну війну проти України. Підписанти домовилися координувати свої дії “щодо збройного опору путінському фашизму”, проводити спільну інформаційну політику і вирішили, що збереженням символіки своїх підрозділів, “приймають спільний біло-синьо-білий прапор як символ спільної боротьби”.

«Прості мирні громадяни Росії, обдурені путінською пропагандою, не є нашими ворогами – вони ті, кого легіон “Свобода Росії”, “Російський добровольчий корпус” і “Національна республіканська армія” будуть захищати та звільнять від незаконної влади, що дискредитувала себе. Наша мета – вільна демократична Росія, побудована на засадах самоврядування громадян та соціальної справедливості, без олігархії та корупції, без поліцейського насильства та свавілля чиновників, без воєн та анексій, без колоній та окупованих територій, де кожен народ, який живе в країні, сам обирає свій шлях», – заявив Пономарьов.

Також російський опозиціонер заявив про створення політичного центру для представлення їхніх інтересів перед органами державної влади різних країн та організовувати спільну інформаційну політику. Крім того, він закликав російську опозицію та громадян РФ “відкинути всі сумніви та розбіжності, та долучитися до боротьби”.

«Тільки безкомпромісні й рішучі силові дії можуть зупинити злочинну банду Путіна та його поплічників, які не зупиняються ні перед чим для задоволення своїх непомірних апетитів і амбіцій. Часи мирного протесту пройшли безповоротно. Лютневе масштабне вторгнення в Україну ставить питання руба: кремлівський режим має бути знищений в ім’я миру на планеті та збереження життів росіян та українців», – наголосив політик.

Нагадаємо, що легіон “Свобода Росії” було створено в березні 2022 року в складі підрозділу спеціальних операцій ЗСУ. До його складу входять переважно росіяни-добровольці (в тому числі – колишні військовополонені) з реальним бойовим досвідом, та співробітники російських силових відомств, які виявили бажання захищати громадян України та Росії від свавілля путінських чиновників та силовиків.

Фото: вільні джерела