Співачка розповіла, як її команда переходить на українську.

Про це Лобода сказала в інтерв’ю російській журналістці Гордєєвій.

“Я запитала у своєї дівчинки-стиліста, чому ти перейшла на українську? Ти ж говориш українською з помилками, навіщо тобі це треба? Я бачу, що тобі складно… А вона мені каже, для мене це принципово. Я хочу, щоб ми жили як у Франції. Щоб скрізь усе було українською, як французькою мовою. Мені здається, що багато людей до цього принципово йдуть…”, – сказала Лобода, очевидно, не вважаючи за потрібне послідувати прикладу стилістки і перейти на українську.

(Дана цитата мовою оригіналу: Я спросила у своей девочки-стилиста, почему ты перешла на украинский. Ты же говоришь на украинском с ошибками, зачем тебе это надо? Я вижу, что тебе сложно… А она мне говорит, для меня это принципиально. Я хочу, чтобы мы жили как во Франции. Чтобы везде все было на украинском, как на французском языке. Мне кажется, что многие люди к этому принципиально идут…)

Скріншот з YouTube

Не залишила без уваги це інтерв’ю і українська блогерка Раміна Есхакзай, висловивши своє обурення стосовно того, що Лобода відмовляє українським блогерам і журналістам в інтерв’ю, але обирає російські медіа.

“Ви на яку аудиторію працюєте? Вас кликали до себе усі українські ЗМІ. Думали, що нарешті людина усвідомила, в чому вона була неправа. Як це зробила я. Не знаю, чи захоче хтось з наших журналістів доїдати крихти зі столу. Особисто я – ні. Пішла готуватися до дійсно важливого гостя. Який обрав Україну”, — наголосила Есхакзай.

В своєму інтерв’ю, яке Лобода очевидно дала для відбілювання своєї репутації, вона також озвучувала тези російської пропаганди: “йде брат на брат”, “російська мова не належить лише росії” (виправдовуючи свою русифікацію), «раніше ми ж дружили» і «я нічого не розуміла».

Нагадаємо, після 2014 року Світлана Лобода продовжувала працювати в росії. Всі 8 років вона ігнорувала факт війни проти України, окупацію та анексію Криму, розв’язання війни на Донбасі і підтримку тероризму. Вона платила податки на рoсiйську армію, яка весь цей час і досі вбивала та вбиває українців.

Однак після початку повномасштабного вторгнення заявила, що проти війни. За словами Лободи, тепер вона ніколи не виступатиме в країні-агресорці. Проте, жодного разу Лобода не звинуватила путіна у жорстокій війні. Хоч тепер Лобода відкрито каже про війну, проте не всі українці вірять у її щирість.

Фото: Відкриті джерела