Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Із першого дня повномасштабного вторгнення Food for Ukraine доставляє продукти для малозахищених киян та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. Дуже приємно, що це була власна ініціатива фонду. І вже потягом місяця, у співпраці з Товариством Червоного Хреста України, Food for Ukraine забезпечує продуктами харчування наші територіальні центри соціального обслуговування громадян, чиї працівники вже безпосередньо забезпечують тих, хто потребує допомоги. Що важливо – це якісні продукти для збалансованого та повноцінного харчування», – зазначила Хонда.

Вона також додала, що на сьогодні в Київ від фонду Food for Ukraine прибуло вже 28 вантажівок із гуманітарною допомогою, і місто очікує продовження поставок.

Голова фонду Food for Ukraine Неріюс Удренас зауважила, що ця гуманітарна допомога – результат роботи не тільки бізнесу, а й пересічних громадян Литви.

«За нашими даними, більше половини литовців уже зробили свій внесок, аби допомогти українському народу. Фонд Food for Ukraine об’єднує бізнес і людей, щоб спільними зусиллями допомогти вистояти Україні. Наразі ми вже змогли зібрати і доставити 560 тонн продуктів на суму понад 650 тисяч євро. Також ми звернулися до бізнес-партнерів із проханням продовжувати гуманітарну допомогу і не зупинятись. Саме нині ми повинні проявити всю людяність та підтримку, аби бути поряд з Україною у скрутні часи», – зауважив Удренас.

Food for Ukraine – європейський благодійний фонд, який веде прозору діяльність, із компаніями-філантропами, що долучились до допомоги, а також за участю Червоного Хреста України і територіальних центрів соціального обслуговування міста Києва.

Фонд закуповує продукти харчування та забезпечує ними найуразливіші верстви населення Києва. Торгова мережа Novus забезпечує налагоджену логістику, щоб їжа надходила до населення у максимально короткий термін, і займається пошуком небайдужих компаній, які мають змогу на безоплатній основі надати продукти харчування.

Фото: КМДА