Уряд Литви оголосив про виділення нового пакету військової допомоги для Збройних сил України. Зокрема, йдеться про безпілотники й боєприпаси.

Про це заявив міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас, повідомляє пресслужба Міністерства оборони Литви.

За його словами, до нового пакету військової підтримки мають увійти безпілотники, боєприпаси, сухі продовольчі пайки та іншу підтримку.

«Наша підтримка України — це інвестиції в нашу власну стійкість, стримування та оборону. Тільки перемога України допоможе відновити мир і стабільність у євроатлантичному просторі», – заявив міністр.

Анушаускас також наголосив на важливості навчання українських військ, зазначивши, що Литва значно збільшила обсяг навчання і кількість призначених для нього інструкторів.

Крім навчання, цього року підтримка Литви охоплює передачу військового обладнання і техніки, лікування та реабілітацію військовослужбовців, а також внески в міжнародні фонди. У міноборони країни заявили, що загальна вартість військової допомоги Україні скоро сягне 465 мільйонів євро.

Нагадаємо, що Фінляндія направила в Україну 16-й пакет військової допомоги вартістю 109 мільйонів євро. Зокрема, він включає зенітне озброєння та боєприпаси.

Фото: відкриті джерела