У акції брали участь понад 2 тисячі людей. 18 колон протестуючих пройшли від площі Конституції через Офіс президента до Київської міськдержадміністрації, де в кінці акції почався рейв за участі DJ ACAB (HVLV, CHLL) та DJ PRNGLZ (HVLV, Fusion).

Акція пройшла мирно. Порушень чи сутичок не було.

Організатори повідомили про певні непорозуміння з учасниками акції декомунізації:

Учасники мітингу висунули пʼять основних вимог — зупинити «насильство забудовників» над містом, розробити повністю новий Генплан і відмовитися від проєкту забудовників, провести реформу транспорту і мобільності, повернути самоврядування та районні ради у зменшених районах, а також забезпечити чисте повітря і воду.

Мер Києва Віталій Кличко відреагував на мітинг та запевнив, що місто робить багато з того, що озвучили учасники «Маршу за Київ».
“Місто встановлює станції для моніторингу стану повітря, і запроваджує більш безпечні технології очищення води (не хлором), закуповує новий громадський транспорт, вдосконалює систему паркування, оновлює та створює нові зелені зони, наприкінці року плануємо винести на громадські слухання проект Генплану. Звичайно, ще багато всього потрібно зробити для комфорту в Києві. Тому підказуйте, критикуйте, допомагайте, пропонуйте ідеї і проекти. Будемо зустрічатися і обговорювати їх, втілювати разом. І разом змінювати нашу столицю”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 30 вересня мер Києва Віталій Кличко звільнив з посади керівника КО «Інститут Генплану м. Києва» Сергія Броневицького через затримку з підготовкою проєкту Генплану. Пізніше в Київраді повідомили, що генплан столиці буде винесено на громадські слухання до кінця року. До Генерального плану входить і комплексна схема транспорту, яку міська влада зараз допрацьовує спільно зі Світовим банком.

Фото: Фейсбук