Про це повідомили на сайті відомства.
Відповідні угоди з вітчизняними компаніями оборонно-промислового комплексу підписали в межах ініціативи «Зброя Перемоги».
Про це заявив під час онлайн-зустрічі з представниками Федерації роботодавців України директор Департаменту політики закупівель Міноборони Гліб Канєвський.
Основною темою обговорення стали пріоритети закупівельної політики оборонного відомства на 2025 рік.
Ключову увагу було приділено програмі «Зброя Перемоги» – механізму довгострокових контрактів на три, п’ять або десять років для національних виробників озброєння та військової техніки.
Зокрема, Гліб Канєвський докладно розповів про вимоги до українських зброярів, які прагнуть увійти до переліку «Зброя Перемоги» та укласти довгострокові контракти.
Серед ключових критеріїв – обов’язкове проходження кодифікації, налагодження серійного виробництва, досягнення рівня локалізації не менш як 50% тощо.
«Програма “Зброя Перемоги” дозволяє нам будувати довгострокові партнерства з українськими виробниками. Це не лише стабільність постачань для ЗСУ, а й розвиток оборонної промисловості, створення нових робочих місць та посилення економіки в умовах війни. Наше завдання – забезпечити передбачуваність і сталість цього процесу», – наголосив Канєвський.
Учасники зустрічі також обговорили пріоритетні напрями закупівель на 2025 рік. А також удосконалення нормативної бази та можливості розширення механізмів довгострокового контрактування.