Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Найближчим часом додаткова винагорода надійде на рахунки наступних категорій військовослужбовців:

  • 100 тисяч гривень – військовослужбовці ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони, які здійснюють вогневе ураження противника, без умови перебування в районі ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 тисяч).
  • 100 тисяч гривень – військовослужбовці, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій (раніше вони отримували 30 тисяч).
  • 50 тисяч гривень – військовослужбовці зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії (раніше вони отримували 30 тисяч).
  • 30 тисяч гривень – військовослужбовцям за виконання бойових завдань з розмінування поза районами ведення бойових дій.

Зазначається, що поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад два місяці та за станом здоров’я не мають змоги виконувати обов’язки військової служби за відповідними посадами, отримуватимуть додатково 20 100 гривень.

Інструктори навчальних центрів отримуватимуть додатково від 15 тисяч до 30 тисяч гривень, строковики 6 тисяч гривень, а курсанти – 2 350 гривень.

Зазначені військовослужбовці отримають відповідні доплати найближчим часом. Оновлене грошове забезпечення військовослужбовці почнуть отримувати з 29 вересня.

У Міноборони уточнили, що виплати бійцям, які воюють на передньому краї, збережені на тому ж рівні – 100 тисяч гривень. Це ж стосується військовослужбовців, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених та зниклих безвісти.

Нагадаємо, що 11 серпня Кабінет Міністрів змінив порядок виплати та розміру додаткової винагороди для військовослужбовців.

Фото: відкриті джерела