Про це заявив міський голова Житомира Сергій Сухомлин в етері КИЇВ24, коментуючи закон про військовий ПДФО.

«За сьогодні тільки 5 підрозділів Збройних сил отримали допомогу від Житомира. Вони безпосередньо завантажувались в Житомирі на складах дронами. Це підрозділи ССО і 39-та бригада морської піхоти. Хоч вона відносно не зареєстрована в Житомирі, але хлопці… ми знаємо які завдання вони сьогодні виконують й відмовити їм ми теж не маємо права. Є батальйон Вільної Ічкерії, в якого немає міста, яке може їм допомогти й ми також багато мільйонів спрямували на їх підтримку. Є батальйон Каліновського, в якого немає громади, але сьогодні хлопці кладуть своє життя – як місто, ми їм теж помагаємо» – каже політик.

За словами Сухомлина, якби Міністерство оборони забезпечувало всі потреби бійців, вони б не зверталися по допомогу до міської влади.

«На сьогодні це буде набагато складніше робити. Єдиний позитив у цьому – нас запевнили, що бригади й підрозділи будуть напряму отримувати 10% від ПДФО, якщо місцева громада отримувала 60% й частина йшла в обласний бюджет, державний бюджет… то, якщо бригада має 10% напряму ПДФО – це момент, який може допомогти хоча б мінімально» – підсумовує Сухомлин.