Ремонт Борщагівського шляхопроводу у Києві завершать до 1 вересня. Про це сьогодні, 10 липня, в ефірі програми «Київ: Вголос» на «Радіо Київ − 98 FM» розповів гендиректор «Київавтодору» Олександр Федоренко.

Те, що ремонт шляхопроводу триває уже понад рік, чиновник пояснив високою технологічністю будівництва, а також необхідністю координації з багатьма службами.

«Потрібно отримувати дозвіл і від Укрзалізниці, враховуючи що це шляхопровід проходить через залізничну колію, також потрібно узгоджувати і з іншими власниками інженерних мереж… ми не порушуємо технологію. А технологія вимагає додаткового часу задля того, що потім після завершення виконання робіт, підрядник згідно гарантії виконував свої зобов’язання» — розповів Федоренко.

Також чиновник додав, що усі масштабні дорожньо-ремонтні роботи у Києві будуть завершені до жовтня. Після цього поліпшення мають відчути і водії, і пішоходи, і велосипедисти.

«По капітальним ремонтам: проводяться вони за такими адресами — проспект Степана Бандери, проспект Любомира Гузара… також на проспектах на Оболонському перетині. Два пішохідних переходи будуються в цьому році по лінії Борщагівського швидкісного трамваю, і виконуються роботи по будівництву вулиці Довбуша до проспекту Броварського», — заявив гендиректор Київавтодору.

Щоб пришвидшити ремонт проблемних ділянок, комунальникам доведеться працювати в тому числі й у вихідні. 11-12 липня, зокрема, доведеться перекривати рух Броварським проспектом та ще на кількох вулицях.

«…з понеділка на місцевому проїзді по вулиці Заболотного будуть виконуватися роботи між будинками 14 і 90. Там розпочнеться другий етап ремонту… Поточний-середній ремонт виконуватиметься на шляхопроводі на перетині Братиславської та Шалом-Алеїхем», — зазначив Олександр Федоренко.

Нагадаємо, сьогодні у зв’язку з дорожньо-транспортними роботами перекритопереїзд через залізничну станцію «Немішаєве», що в Бородянському районі до 20:00.

Фото: pixabay