Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що у внутрішньому дворику мерії по вулиці Хрещатик, 36 висадили понад 20 паростків винограду Вічі. Вже наступного року тут з’являться “живі” стіни, які будуть не тільки дарувати прохолоду влітку, але й тішитимуть око працівників, гостей та відвідувачів Київради.

У Київраді зауважили, що вертикальне озеленення сприяє покращенню екосистеми, оскільки зелені насадження поглинають пил та генерують кисень. І додали, що до ініціативи «Місто живих стін» вже долучились п’ять районів Києва: Дарницький, Деснянський, Печерський, Солом’янський та Шевченківський. Паростки Вічі в районах висадили біля шкіл, дитячих садочків та деяких житлових будинків. Найближчим часом «живі» стіни з’являться у всіх районах столиці.

«Міська влада сприяє збільшенню площі зелених насаджень у столиці та популяризує вертикальне озеленення, яке вже давно є добре знаною еко-ініціативою у світі. Зелені стіни поглинають газ та шум, знижують температуру у приміщенні, а також стають прикрасою міського простору. Закликаємо киян долучатись до еко-ініціативи та разом озеленювати столицю. Для цього необхідно висаджувати паростки винограду Вічі біля своїх будинків самостійно або звернутись з такою пропозицією до ОСББ або керуючих компаній», – наголосили у Київраді.

Фото: Фейсбук