«Мотопробіг Єдності» відбувається учетверте.

Його метою є підтримка ідеї збереження територіальної цілісності України, єдності жителів України, у тому числі тих, хто проживає на тимчасово окупованих територіях.

У межах заходу учасники провезуть Державний прапор України та Кримськотатарський прапор через всю країну. На межі областей мотоспільнота проводжаючої області урочисто передає прапори мотоспільноті наступної на маршруті області.

Під час акції учасники можуть використовувати виключно Державний прапор України, Кримськотатарський прапор, прапори областей районів та міст. Використання під час мотопробігу рекламної, політичної, партійної символіки та використання акції у політичних, агітаційних або інших особистих цілях забороненяється.

Програма мотопробігу по Київській області:

24 липня

  • 17:40 – Прибуття на межу Житомирської та Київської областей, що знаходиться на автошляху Е40 в населеному пункті Небелиця (відстань від виїзду з міста Житомир 72 км від міста Коростишів 40 кілометрів , від в’їзду в місто Київ 76 км. зупинка 20 хвилин)
  • 19:00 – Прибуття в місто Київ
  • 19:30 – Прибуття на Софіївську площу в залежності від затруднення руху в центрі міста
  • 19.30 – Брифінг організаторів мотобуру

25 липня

  • 9:00 –Збір на Софіївській площі в м Київ
  • 10:00 – Виїзд з центру міста
  • 10:30 – Виїзд з міста Київ

Нагадаємо, «Мотопробіг Єдності 2020» стартував 20 липня в Ужгороді. Маршрут пролягає через п’ятдесят одне місто й містечко та майже всі обласні центри України й фінішуватиме 2 серпня у Запоріжжі на острові Хортиця.

1 серпня  об 11:00 в місті Чонгар Херсонської області відбудеться церемонія передавання Кримськотатарського прапору в тимчасово анексовану Автономну Республіку Крим.

Фото: motoclub.bike