Про це розповів міський Києва Віталій Кличко в ефірі КИЇВ24.

Ми зараз з вами займаємось тим, що починаємо саме прораховувати різні варіанти від найгірших. Може бути, що це нам займе декілька місяців, не більше ніж шість місяців, може бути й більше. Але попередню інформацію, ми ж володіємо такою інформацією загальною, фахівці сказали, це приблизно шість місяців, ту інформацію також ми озвучили, тому що відповідної освіти не у мене, ні у вас нема

Він додав, що експертну думку варто надавати тим, хто має відповідну профільну освіту та займається все життя цією справою. Тому Кличко підсумував, що найближчим часом можна буде отримати фахову оцінку від тих, хто справді знається на цьому та може чітко сказати.

Припинення руху між станціями Теремки та Деміївська

8 грудня рух поїздів метро на ділянці між станціями «Теремки» – «Деміївська» у Києві зупинено з міркувань безпеки та з урахуванням технічного стану тунелів.Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, під час будівництва тунелю у 2008-2010 роках втопився тоннелепрохідний щит. Роботи довелося вести в ручному режимі, що також негативно позначилося на якості будівництва.

Також архітектор Анатолій Фролов заявив в ефірі телеканалу КИЇВ24, що наступною катастрофою в Києві стане затоплення станції метро Контрактова площа.Фролов заявив, що ця катастрофа вже передбачувалася архітекторами та вченими, і що міська влада має терміново вжити заходів щодо її запобігання.

Замість нього цим маршрутом курсуватиме наземний транспорт. Ці зміни будуть діяти до завершення ремонту перегінного тунелю.

Того ж дня міський голова Києва Віталій Кличко прибув до проблемної ділянки метрополітену, де через підтоплення закрили 6 станцій. На місці події Кличко зустрівся з керівництвом метрополітену та фахівцями, які проводять обстеження. За словами міського голови, попередньою причиною підтоплення є порушення умов будівництва.

Через закриття на ремонт кількох станцій київського метрополітену влада міста введе зміни в організації дорожнього руху на найбільш завантажених відрізках доріг. Зокрема, збільшать пропускну спроможність громадського транспорту, відрегулюють хронометраж перемикання сигналів світлофора, перенесуть зупинки громадського транспорту та змінять деякі дорожні знаки.