Про це повідомляє “Укрзалізниця”.

“… з 28 червня до 5 липня на Центральному вокзалі Києва можна буде поставити унікальний штамп у свій «Паспорт мандрівника», – йдеться у повідомленні УЗ.

«Паспорт мандрівника» — це інтерактивний ігровий документ для юних пасажирів (дітям до 8 років), який УЗ запустила у межах спеціального сімейного проєкту. Подорожуючи потягами, діти збирають спеціальні відмітки та штампи про відвідані міста.