Дитячий садок розрахований на 11 груп (210 місць), 2 з яких будуть для дітей з особливими потребами.

Про це повідомляється на сторінці Дарницької РДА в Facebook.

«Дошкільний навчальний заклад № 652 (вул. Бориспільська, 28/1)  з групами для реабілітації дітей із дитячим церебральним паралічем (ДЦП) буде відкрито до нового навчального року»,  – йдеться у повідомленні.

Наразі завершено будівельні роботи, а на території садочка проводяться завершальні роботи з благоустрою зелених насаджень та усунення виявлених недоліків підрядником реконструкції.

Садок розрахований на 11 груп (210 місць), із них 2 групи – інклюзивні, з додатковими можливостями для реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового апарату. Одна з інклюзивних груп розрахована на дітей віком від 3 до 5 років, друга – на дітей від 4 до 7 років.

Реконструкція дошкільного навчального закладу № 652 (вул. Бориспільська, 28/1) у Дарницькому районі добігає…

Опубліковано Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

Блок медичних приміщень і басейн розташовані на першому поверсі, що дозволить забезпечити легкий доступ дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та дітей, які пересуваються на інвалідному візку. Всі медичні приміщення пристосовані для занять та прийому процедур, необхідних  для дітей.

Садок має чимало приміщень для відпочинку, навчання, оздоровлення та ігор: кімната для лего-конструювання, комп’ютерний клас, приміщення для уроків образотворчого мистецтва, зали для музичних занять, а також окремі зали для фізкультури і для лікувальної фізкультури.

Фото: Facebook