Як випливає з судового рішення, мова про проекти бізнесмена Андрія Мартинова.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Повідомляється, що ухвалою Печерського районного суду столиці заарештовано понад 200 об’єктів нерухомості, що належать підозрюваному: 33 земельні ділянки, 117 квартир, 78 нежитлових приміщень. Частину цього майна останній намагався приховати шляхом переоформлення на підконтрольну юридичну особу.

В прокуратурі уточнюють, що перед тим повідомили про підозру одному з найбільших забудовників в Київській області за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Слідством встановлено, що підозрюваний, будучи замовником будівництва декількох комплексів багатоквартирної житлової забудови на території Києво-Святошинського району Київської області, під час реалізації квартир та нежитлових приміщень декларував отримані кошти як доходи фізичної особи, не оформлюючи свою діяльність як підприємницьку.

Таким чином, у період з 2019 по 2021 роки підозрюваний реалізував близько 900 квартир та приміщень комерційного призначення у новобудовах, не сплативши при цьому понад 140 млн гривень податків.

У ході розслідування проведено ряд обшуків у приміщеннях фігуранта, під час яких крім документів, вилучено грошові кошти у різній валюті на загальну суму понад 3 млн доларів США.

За клопотанням прокурора на вилучені кошти накладено арешт та їх передано в управління АРМА.

В судовому рішенні про передачу грошей АРМА вказано, що мова йде про забудовника ЖК “Софія Сіті”, ЖК “Софія Клубний”, ЖК “Софія Нова” – це проекти бізнесмена Андрія Мартинова.

Фото: Фейсбук