Про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

За його словами, понад 2 000 правоохоронців та більше 1000 представників добровольчих формувань територіальної громади залучені для забезпечення публічного порядку і безпеки на поминальні дні.

За розрахунками поліції, з 22 по 25 квітня цвинтарі відвідають приблизно 200 тисяч громадян. Андрій Нєбитов закликав громадян бути обережними під час відвідування цвинтарів на проводи, а також, за можливості, утриматися від масових скупчень.

«Ворог підступний і в будь-який може обстріляти нашу територію. Ми бачимо останні ракетні обстріли це переважно цивільні об’єкти.

Крім того, на одному з цвинтарів знайшли дев’ять розтяжок, які залишили російські окупанти», — пояснив Нєбитов.

Нині всі кладовища обстежені. На кожному цвинтарі будуть присутні поліцейські та представники ДФТГ. Попри це, громадянам слід бути обережними. Якщо ви помітили невідомі предмети, треба одразу повідомили про це у поліцію.

Як повідомлялося раніше, Київщина потрапила у трійку лідерів за темпами деколонізації. Такі підрахунки провели у ГО «Декомунізація України». Більш ніж за рік на Київщині демонтували 60 об’єктів, пов‘язаних із рф і радянським минулим. Серед усіх регіонів лідером стала Закарпатська область із 88 об’єктами, на другому – Львівська – 64 об‘єкти.

Фото: Відкриті джерела