Categories: Без рубрики

На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла – що відомо

На лівому березі Києва запровадили екстрені відключення електроенергії. У деяких районах світло зникає та знову з'являється.

Про це повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.

За словами Коваленка, за командою НЕК “Укренерго” на лівому березі столиці ввели екстрені відключення електроенергії.

Наразі деталі причин такого рішення не уточнюються.

Водночас жителі лівобережних районів Києва повідомляють про перебої з електропостачанням. Зокрема, без світла залишилися окремі будинки на Позняках та Осокорках. У деяких місцях електроенергія то зникає, то знову з’являється.

Читайте також: У Краснодарському краї після атаки дронів спалахнула Полтавська нафтобаза, у Севастополі ввели обмеження електропостачання

Доповнено 0 12:30

Укренерго пояснило причину 

В «Укренерго» повідомили, що аварійні відключення електроенергії в частині районів Києва запровадили через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів. Як зазначили в компанії, обмеження застосували для всіх категорій споживачів.

Наразі аварійно-відновлювальні роботи вже розпочалися. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу та відновити електропостачання.

В «Укренерго» наголосили, що аварійні відключення скасують одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.

Заклик економити електроенергію

Після запровадження екстрених відключень на лівому березі Києва в “Укренерго” повідомили про зростання споживання електроенергії та закликали українців ощадливо користуватися нею у вечірні години.

За даними компанії, станом на 09:30 25 червня рівень споживання електроенергії був на 3,7% вищим, ніж у цей самий час добою раніше. В “Укренерго” пояснили, що причиною стало утримання спекотної погоди по всій Україні та активне використання кондиціонерів.

Енергетики рекомендують переносити використання енергоємних приладів на період найефективнішої роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 16:00.

Водночас із 18:00 до 22:00 громадян просять максимально обмежити користування потужними електроприладами та не вмикати одночасно кілька енергоємних пристроїв.

Росія продовжує бити по енергетичній інфраструктурі

У компанії також повідомили, що через російські обстріли вранці 25 червня нові знеструмлення зафіксували в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській та Запорізькій областях.

Наразі енергетики проводять аварійно-відновлювальні роботи всюди, де це дозволяє безпекова ситуація, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання.

В “Укренерго” наголосили, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, тому українцям рекомендують стежити за повідомленнями своїх операторів системи розподілу.

Recent Posts

У липні та серпні в Україні можливі відключення світла до 5 годин – в «Укренерго» назвали умови

Спека може збільшити споживання електроенергії на 25%, однак головним ризиком для енергосистеми залишаються російські обстріли.…

55 секунд ago

У Києві на вихідні частково перекриють рух Північним мостом: графік обмежень

У Києві з вечора 26 червня до ранку 29 червня діятимуть обмеження руху транспорту на…

9 хв. ago

На Кінбурнській косі підняли прапор України – окупанти відступають зі своїх позицій

Сили оборони Півдня заявили, що російські військові залишають займані рубежі після потужного вогневого ураження.

17 хв. ago

Посла Румунії в Москві викликали до штаб-квартири МЗС Росії

Росія викликала посла Румунії в Москві Крістіана Істрате до Міністерства закордонних справ. Румунського дипломата мають…

28 хв. ago

Аварійні відключення світла у Києві зачепили і Бровари

Без електроенергії залишилися окремі райони Києва та Броварів. У КМВА повідомили про технічні проблеми в…

50 хв. ago

Apple видалила ключові додатки російського VK

Компанія Apple без попереднього повідомлення видалила з магазину App Store низку ключових застосунків екосистеми VK.

1 годину ago