У ніч проти 25 червня безпілотники атакували Краснодарський край Росії, внаслідок чого загорілася Полтавська нафтобаза, про це повідомляють OSINT-канали.

Це вже вдрге за місяць атаковано саме цю нафтобазу.

Пожежа на нафтобазі

Голова Красноармійського району Олександр Харитонов підтвердив займання на території нафтобази, заявивши, що причиною стало падіння уламків збитого безпілотника.

«Внаслідок падіння уламків БПЛА на Полтавській нафтобазі сталося займання. На місці працюють екстрені та оперативні служби», – написав Харитонов.

За його словами, через інцидент тимчасово перекрили рух автодорогою між станицею Полтавською та хутором Трудоболіківський.

Полтавська нафтобаза є одним із ключових об’єктів паливної інфраструктури Краснодарського краю та забезпечує постачання пального для частини регіону й Республіки Адигея. Її резервуарний парк налічує близько 28 резервуарів.

Читайте також: СБУ уразила військові аеродроми та системи ППО в окупованому Криму

У Севастополі вимикають світло

Тим часом в окупованому Севастополі призначений Росією «губернатор» Михайло Развожаєв повідомив про запровадження режиму тимчасового обмеження електропостачання.

«По команді диспетчера Чорноморського РДУ у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання. Цей захід вимушений. Він необхідний для ліквідації перевантаження електричних мереж за межами нашого регіону, щоб не допустити аварії у всій енергосистемі», – заявив Развожаєв.

Він зазначив, що погодинного графіка відключень наразі немає. За повідомленнями місцевих Telegram-каналів, у місті також виникли перебої з мобільним зв’язком та інтернетом.