Про це повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.
За словами Коваленка, за командою НЕК “Укренерго” на лівому березі столиці ввели екстрені відключення електроенергії.
Наразі деталі причин такого рішення не уточнюються.
Водночас жителі лівобережних районів Києва повідомляють про перебої з електропостачанням. Зокрема, без світла залишилися окремі будинки на Позняках та Осокорках. У деяких місцях електроенергія то зникає, то знову з’являється.
Читайте також: У Краснодарському краї після атаки дронів спалахнула Полтавська нафтобаза, у Севастополі ввели обмеження електропостачання
Доповнено 0 12:30
Укренерго пояснило причину
В «Укренерго» повідомили, що аварійні відключення електроенергії в частині районів Києва запровадили через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів. Як зазначили в компанії, обмеження застосували для всіх категорій споживачів.
Наразі аварійно-відновлювальні роботи вже розпочалися. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу та відновити електропостачання.
В «Укренерго» наголосили, що аварійні відключення скасують одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.
Заклик економити електроенергію
Після запровадження екстрених відключень на лівому березі Києва в “Укренерго” повідомили про зростання споживання електроенергії та закликали українців ощадливо користуватися нею у вечірні години.
За даними компанії, станом на 09:30 25 червня рівень споживання електроенергії був на 3,7% вищим, ніж у цей самий час добою раніше. В “Укренерго” пояснили, що причиною стало утримання спекотної погоди по всій Україні та активне використання кондиціонерів.
Енергетики рекомендують переносити використання енергоємних приладів на період найефективнішої роботи сонячних електростанцій — з 10:00 до 16:00.
Водночас із 18:00 до 22:00 громадян просять максимально обмежити користування потужними електроприладами та не вмикати одночасно кілька енергоємних пристроїв.
Росія продовжує бити по енергетичній інфраструктурі
У компанії також повідомили, що через російські обстріли вранці 25 червня нові знеструмлення зафіксували в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській та Запорізькій областях.
Наразі енергетики проводять аварійно-відновлювальні роботи всюди, де це дозволяє безпекова ситуація, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання.
В “Укренерго” наголосили, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, тому українцям рекомендують стежити за повідомленнями своїх операторів системи розподілу.





























