Про це розповіла в етері КИЇВ24 голова правління ГО “КиївПрайд” Анна Шаригіна.

Що стосується перевірки учасників Маршу Рівності, то ми перевіряли відкритий чи закритий профіль. 500 людей це не так багато для активістів ЛГБТК+ спільноти й наших союзників.

Анна Шаригіна наголосила, що на заході будуть іноземні посли та представники міжнародних організацій.

Також будуть представники іноземних посольств і міжнародних організацій. Їх буде доволі багато. Це також не потребує окремої перевірки.

Вона додала, щодо проведення Маршу Рівності точилось багато дискусій, однак організатори  пішли на “болісний компроміс” та зробили захід закритим, з попередньою реєстрацією.

Якихось особливих заходів, типу співбесід, ми не проводили. Є незадоволені реєстрацією люди. Багато хто хотів би відкриту подію. На багатьох зустрічах нам казали, що давайте марш вже після перемоги. Але ми мусимо сказати, що для нас це болісний компроміс. І щоб нічого не робити, ми вирішили робити марш у такому форматі.

Нагадаємо, що Марш Рівності у Києві не будуть проводити у метро. Замість цього КиївПрайд обрав для події вулиці столиці, але неподалік від укриттів. Детальніше про подію ми писали в нашому матеріалі ТУТ.