Наразі затриманому готується повідомлення про підозру та вирішується питання про застосування запобіжного заходу.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури столиці.

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито начальника одного з районних управлінь ГУ Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Київській області (ч. 3 ст. 368 КК України)” — йдеться в дописі.

Згідно з матеріалами слідства, посадовець налагодив незаконну схему одержання хабарів з власника кількох торгівельних точок на ринку. За нестворення перешкод у його діяльності чиновник вимагав щомісячну платню у сумі 10 000 гривень.

У липні 2022 року правоохоронцями задокументовано факт одержання посадовцем першого “траншу”. На початку серпня 2022 року посадовець продовжив протиправні дії та повідомив підприємцю про необхідність передачі йому платні одразу за два місяці.

Начальника управління затримали у порядку ст. 208 КПК України під час одержання неправомірної вигоди в закладі громадського харчування у Шевченківському районі міста Києва.

Наразі затриманому готується повідомлення про підозру та вирішується питання про застосування запобіжного заходу.

Також готується клопотання про арешт майна посадовця з метою забезпечення конфіскації майна. Встановлюються інші можливі факти протиправної діяльності.

Фото: Фейсбук