Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) провело обшук у квартирі засновника холдингу UFuture Василя Хмельницького. Про це повідомив сам бізнесмен на Фейсбук-сторінці.

«Цей візит правоохоронних органів до мене стосується справи, яка розслідується вже понад 4 роки, причому всі ці роки я перебуваю у Києві, ні від кого не переховуюсь, а слідчі експерименти та допити вже були проведені неодноразово», – написав Хмельницький.

Він повідомив, що справа стосується ділянки землі, яку Хмельницький разом із партнером придбали для будівництва нової сучасної школи на відкритому аукціоні, сплатили повну вартість (18,9 млн грн) і отримали права власника.

«Для нас на 100% соціальний проект, не бізнес. Саме доступ до якісної шкільної освіти відкриває Україні шлях до справжніх трансформацій та реформ у довгостроковій перспективі. У короткостроковій – Київ коштом приватних інвестицій отримує необхідну інфраструктуру для комфортного життя містян, а мешканці житлового комплексу – додаткову перевагу», – написав він.

Бізнесмен наголосив, що законність придбання земельної ділянки на аукціоні та укладення договору купівлі-продажу підтверджені судом.

«Але НАБУ вважає, що ціна занизька», – зазначив Хмельницький.

За даними Forbes, Хмельницький посідає 29 місце у рейтингу найбагатших українців зі статками у 310 млн дол (дані 2021 року).

Як ми писали, перед війною Верховний суд забрав у Хмельницького другу ділянку під забудову біля музею Пирогів.

Крім того, компанія з його оточення виграла аукціон з придбання земель заводу «Більшовик».

Фото: gettyimages