Про це повідомили в Нацгвардії та розповіла заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян.

Воробник екіпірування не чіпав форму захисної пластини жилета, а лише змінив відстань від тулуба.

У Нацгвардії зазначили, що бронежилет підійде не тільки жінкам, а й чоловікам із розвиненими грудними м’язами. Це зробили з метою полегшити щоденне використання жилета. Нині на полігоні проводять серію тестувань.

Kyiv Media

«Це рішення насамперед спрямоване на те, щоб дати можливість носити жилет протягом тривалого часу, не відчуваючи дискомфорту», – повідомив Олександр Довгий, директор підприємства, де розробили екіпірування.

У Нацгвардії стверджують, що бронежилетів для жінок немає навіть в арміях країн НАТО, а в арміях багатьох країнах світу спорядження взагалі не пристосоване до жінок.

“Кілька екземплярів військовослужбовці-жінки Київського гарнізону Нацгвардії отримали від виробника бронезахисту та вже тестують на собі. Чекаємо на відгуки”, – написала Акопян.

Заступниця глави МВС зауважила, що інтеграція жінок в армію та Нацгвардію активно відбувається останні кілька років. Однак є ще багато організаційних та функціональних речей, які треба перебудувати у системі з урахуванням особливостей та потреб жінок на службі.

Розробником бронежилетів стала ТОВ “Балістика” – виробник бронезахисту в Україні, йдеться на сайті компанії

Фото: facebook