Також на засіданні обговорили зменшення зарплатні генеральному директору.

Про це повідомили в ДК “Укроборонпром”.

У повідомленні зазначили, 17 травня відбулось засідання Наглядової ради ДК «Укроборонпром».

Розглянуто звернення генерального директора ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв щодо зменшення йому зарплатні до завершення дії правового режиму воєнного стану до рівня 23930 грн, що складає 10 прожиткових мінімумів. Наглядова рада підтримала пропозицію очільника Концерну та вирішила повернутись до питання оплати праці Юрія Гусєва протягом трьох місяців після завершення воєнного стану.

«Наглядова рада високо оцінює результати команди Укроборонпрому. Особливого значення для усієї країни робота державного оборонно-промислового комплексу набула після повномасштабного вторгнення росії 24 лютого. Також ми підтримуємо звернення генерального директора Юрія Гусєва щодо зменшення його зарплатні до рівня 23930 грн. на місяць до кінця дії воєнного стану», – зазначив голова Наглядової ради ДК «Укроборонпром» Тимофій Милованов.

Під час засідання обговорили результати роботи команди Укроборонпрому за 2021 та І квартал 2022 років, а також стан трансформації державного оборонно-промислового комплексу відповідно до спеціального закону, підписаного Президентом України Володимиром Зеленським у жовтні минулого року.

Фото: Фейсбук