У Вищому антикорупційному суді відбулось засідання у справі про пропозицію хабаря нардепом від Слуги Народу Олександром Трухіним на місці ДТП, але сам фігурант справи на суд не прийшов.

Про це повідомляє ЦПК.

Захист Трухіна повідомив, що депутат начебто перебуває у службовому відрядженні. Адвокат просив не озвучувати куди поїхав, бо відрядження, за його словами, пов’язане зі зміцненням обороноздатності країни.

Відрядження Трухіна закінчуються аж 12 лютого. Втім, розпорядження спікера парламенту Руслана Стефанчука захист не надав.

Адвокат натомість додав, що наступне відрядження у Трухіна заплановано на 14 лютого в Одесу.

При цьому прокурор САП Денис Демків не побачив проблеми у тому, що Трухін не пропускає судові засідання: “Враховуючи, що у нас війна і, як слушно зауважили судді щодо останніх скандалів із виїздами чиновників за кордон, то я впевнений, що підстави у Трухіна були вагомі і тому я не думаю, що тут є якась проблема”.

Додамо, що на початку січня обвинувачений у корупції депутат не ходив у суд, бо нібито хворів і був на лікарняному.

Раніше Трухін був помічений на фото з місця передачі Україні тіл загиблих добровольців. Потім займався розвантаженням гуманітарки у Херсоні.

Як ми писали, НАБУ завершило слідство, а САП передала матеріали справи для ознайомлення стороні захисту. У разі доведення вини нардепу загрожує максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 4 років

Прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ прийняв рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно народного депутата України ІХ скликання Олександра Трухіна, який за «150 тисяч» намагався підкупити патрульних поліцейських. На сьогодні матеріали провадження відкриті стороні захисту для ознайомлення.

Нагадаємо, 23 серпня 2021 року у Дарницькому районі Києва сталася ДТП. Автомобіль Audi A8, у якому нардеп Олександр Трухін повертався з Полтави після відкриття флагштока, зіткнувся з автомобілем Ford. Після цього Audi врізався у Daewoo. Унаслідок аварії шестеро осіб отримали тілесні ушкодження. Серед них було двоє дітей, Голова Комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі, його помічник Роман Лишень та водій. Травми також отримав Фахраддін Мухтаров — тодішній голова фракції «Слуга народу» у Полтавській облраді, який був у салоні з Трухіним.

Фото: Відкриті джерела