Депутати говорять, що рішення закривати заклади після 22:00 нелогічне.

Народні депутати на засіданні Комітету гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради 1 липня прийняли рішення звернутися до Київської міської державної адміністрації з пропозицією не обмежувати роботу кінотеатрів після 22:00. Про це написав на своїй сторінці в Facebook заступник голови Комітету, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко.

Знову кіноіндустрія потрапляє під одну карантинну гребінку. КМДА посилює карантинні заходи. Після 22.00 кінотеатрам можуть заборонити працювати в Києві. А кіношникам знімати вночі. Таке відчуття, що вірус прокидається саме після 22.00. Виступив на захист індустрії і кінотеатрів”, – написав Сушко.

Опубліковано Павло Сушко Середа, 1 липня 2020 р.

Сушко додав, що Комітет гуманітарної та інформаційної політики прийняв рішення звернутися до Київської міської державної адміністрації, щоб не допустити таких обмежень для індустрії кіно та запропонував “винести сферу кіно в готельний пункт своїх рішень, щоб уникнути двоякого трактування”.

Нагадаємо, відповідно до рішення уряду, влада Києва посилює протиепідемічні заходи у місті. Зокрема, час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів (у тому числі, кінотеатрів) обмежено до 22:00. Також після 22:00 обмежено проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру. Кінотеатри в Києві відновлюють свою роботу 2 липня, вони можуть бути заповнені лише на половину.