На фото ніби-то 25-річний Павло Пілантов із міста Кандалакші (Мурманська область), який служить у полку, який брав участь у бойових діях у Бучі, Ірпені та Гостомелі.

Про це повідомило російське видання “Важливі історії”.

За даними видання, на фото з пограбованої квартири в Ірпені 25-річний Павло Пілантов, уродженець міста Кандалакша (Мурманська область). Адже останніми роками Пілантов живе у Пскові і служить 104-му гвардійському десантно-штурмовому полку, який брав участь в боях на Київщині.

Видання навіть дозвонилося до батька Павла, проте той відмовився розмовляти з журналістами. Водночас, “Важливі історії” повідомили, що напередодні віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров помилився, коли заявив, що на фото Нікіта Третьяков.

За даними видання, незважаючи на фізіогномічну схожість з фото у Третьякова світлі очі. Проте на знімку з квартири колір очей солдата темний, як і Пілантова. Крім того, Третьяков продовжував вести соцмережі під час війни. Натомість, Пілантів не з’являвся у ВКонтакті з 12 квітня. До того ж, 3 травня Третьяков був присутній на батьківщині в Пермському краї — робив мурал на згадку про померлого від раку друга і смажив шашлики.

Також, видання додзвонилося до сестри Третьякова Поліни Казарінової, яка сказала, що її брат уже кілька років не служить в армії і цього року взагалі не залишав територію росії.

Як ми писали раніше, в Ірпені окупант пограбував квартиру та, тікаючи, залишив господарям свою фотографію, зроблену на їхній Polaroid. Згодом, за допомогою штучного інтелекту Мінцифри ідентифікували військового та знайшли його сторінку у мережі «Вконтакте». Ним виявився, 26-річний Нікіта Третьяков родом із Ростова-на-Дону.

Фото: Телеграм