Про це пише видання Bloomberg, посилаючись на слова Маска під час форуму X Spaces.

Зазначимо, що у форумі також брали участь противники ухвалення законопроєкту щодо допомоги Україні.

Ілон Маск погодився з коментарем одного зі спікерів, який заявив, що ті, хто очікує на українську перемогу, “живуть у світі фантазій”, й висловився, що “немає жодного шансу”, що президент РФ Володимир Путін може програти у війні з Україною.

Окрім того, Маск вважає допомогу Україні неефективною.

Ці витрати не допомагають Україні. Продовження війни не допомагає Україні.

Звинувачення у підтримці диктатури Путіна Ілон Маск назвав “абсурдними”. Мільярдер наголосив, що його компанії, “напевно, зробили більше для підриву Росії, ніж будь-хто інший”.

Макс вважає, що на Путіна чинять тиск, щоб він довів війну до кінця, оскільки, “якщо він відступить, його вб’ють”. Макс зацікавлений у тому, щоб “зупинити загибель людей по обидва боки війни”, але не думає, що це можна зробити шляхом усунення Путіна.

Тим, хто хоче зміни режиму в Росії, слід подумати про те, хто та людина, яка може усунути Путіна, і чи буде ця людина миротворцем? Напевно, ні.

Нагадаємо, що вчора у соцмережі X Ілон Маск публічно висміяв інтерв’ю американського пропагандиста Карлсона з Путіним. Особливо сконцентрував увагу на “історичних передмовах” російського диктатора.