Про це повідомляє Київ24.

Картину “Сім’я 44 млн”, яку взяли за основу муралу, продали на благодійному аукціоні за 250 тисяч гривень. За ці гроші і намалювали мурал на вулиці Мечникова, 16, йдеться на сторінці Соні.

Роботи Соні Морозюк були представлені у Нью-Йорку (США), Амстердамі та в різних містах України.

17 січня художниця Соня Морозюк повідомила, що не виходитиме заміж за сина фігуранта корупційного скандалу Романа Гринкевича.

Я ЗАЛИШАЮСЬ СОНЕЮ МОРОЗЮК. Ми не будемо однією родиною. Я не візьму прізвище Гринкевич. Я не буду з людиною, яка зрадила мою країну. Я вірила. Зараз мені гидко, відчуваю себе обманутою та використаною. Я оберу бути чесною перед собою. І залишусь Сонею Морозюк, — заявила мисткиня.

Розкрадання на мільярд: що відомо про скандал навколо родини Гринкевичів

17 січня працівники ДБР повідомили про підозру львівському бізнесмену, одному з найбільших постачальників Міністерства оборони України, та членам злочинної організації, які завдали державному бюджету України збитків на майже мільярд гривень.

29 грудня 2023 року Державне бюро розслідувань затримало на хабарі львівського бізнесмена, одного із найбільших постачальників Міністерства оборони України. Він пропонував 500 тисяч доларів одному з керівників Головного слідчого управління ДБР за сприяння у поверненні майна, вилученого в підконтрольних йому компаній.

Бюро також порушило кримінальне провадження за фактом оборудок із закупівлями одягу й білизни для ЗСУ. Компанії львівського бізнесмена виграли 23 тендери на постачання Міністерству оборони одягу більш ніж на 1,5 млрд грн.

Слідство встановило, що до виконання оборонних замовлень були залучені підконтрольні бізнесмену підприємства, які раніше займалися будівництвом і не мали належних виробничих, складських й інших потужностей для виготовлення та зберігання речового майна. Тобто вони фактично купували товар і перепродували його Міноборони або просто контракт зривався. Це завдало державі збитків на 1,2 млрд грн.