За його словами, будь-яка нормальна людина хоче, щоб війна закінчилась. Проте ніхто з нас не дозволить, щоб закінчилась наша країна. Також там очільник держави зустрівся зі світовими лідерами, які приїздили підтримати Україну в другу річницю повномасштабного російського вторгнення.

«Саме тому до слів завершення війни ми завжди додаємо: на наших умовах. Саме тому біля слова мир завжди звучить: справедливий. Саме тому в майбутній історії біля слова Україна завжди стоятиме слово незалежна. Боремось за це. Вже 730 днів нашого життя. І переможемо. У найкращий день нашого життя. Дякую всім нашим воїнам, нашому народу і всім у світі, хто стоїть поруч з нами і правдою. Слава Україні!», – заявив Зеленський у відеозверненні.

Нагадаємо, що 24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення, до Києва прибула низка світових лідерів. До них належать президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, прем’єр-міністри Італії, Канади та Бельгії, колишні прем’єри Великої Британії та Швеції Борис Джонсон і Карл Більд.