Про це повідомив речник Білого дому з питань національної безпеки Джон Кірбі, передає Polskie Radio.

Кірбі, коментуючи можливість перехоплення Польщею російських ракет у небі над Україною, заявив, що ніхто не хоче ескалації. Таку думку він висловив у коментарі

Ніхто не хоче ескалації цієї війни. Ми хочемо шукати шляхи, як зробити Україну ефективною, але ми не хочемо ескалації. Це було б не добре для українців, це було б не добре для поляків, це було б не добре для всіх.

За словами речника Білого дому, американці не хочуть війни з Росією. Він також зазначив, що польська влада має сама визначати й висловлювати свою позицію щодо процедур самооборони.

Ми не хочемо давати російському диктатору Володимиру Путіну аргументи, що війну спровокувало НАТО, що це війна між Росією та Заходом або між Росією та США.

Нагадаємо, що 8 липня Київ та Варшава підписали безпекову угоду, в якій була прописана можливість перехоплення Польщею російських ракет і дронів у небі над Україною. Однак прем’єр Польщі Дональд Туск зазначив, що ця пропозиція поки що на рівні ідеї та все ж, подібна “військова допомога” вимагає відповідальності та контролю з боку НАТО.