Ймовірно, найближчим часом буде анонсовано її наступницю — серію Galaxy Watch 5 з оновленими технічними характеристиками. Офіційних даних щодо «заліза» та дизайну гаджетів наразі немає, проте інформатори один поперед одного діляться цікавими спостереженнями. В мережі вже з’явилися чіткі рендери двох версій — звичайної та Pro.

Годинник Самсунг Галаксі Вотч Про має прийти на зміну моделі Галаксі Вотч 4 Класік. Його відмінністю також буде збільшений розмір циферблата. Щоправда, поки що мова йде лише про одну 45 мм версію замість двох — 42 і 46 мм. Багато уваги привертають матеріали виготовлення Galaxy Watch 5 Pro. Допускається, що це буде поєднання стійкого до механічних пошкоджень титану та сапфірового скла.

Київ Media

Базову модель традиційно зроблять з нержавіючої сталі та загартованого скла, а стандартний ремінець — із фтореластомеру. Вірогідно, у продажі також будуть доступні змінні браслети з металу, силікону, тканини та шкіри. Інсайдери схиляються до того, що тепер вже обидві моделі позбудуться поворотного безеля. Замість нього буде цифрова «рамка», яка відгукуватиметься на дотики користувача вібрацією.

За прогнозами, зміни торкнуться таких особливостей годинників, як:

  • Автономність. Наразі актуальні моделі тримаються на одному заряді близько 40 годин. Новинки можуть отримати батареї більшого розміру, завдяки чому автономність зросте.
  • Швидкість заряджання. Галаксі Вотч 5 будуть заряджатися майже вдвоє швидше завдяки 10-Ватній бездротовій зарядці.
  • Кількість пам’яті. Може збільшитися не тільки об’єм основного сховища, а й запас оперативки. Заплановано суттєвий приріст: з 16 Гб до 32 Гб та з 1,5 Гб до 2 Гб відповідно.
  • Програмне забезпечення. Оновлена версія Wear OS дозволить користувачам завантажувати ще більше додатків.
  • Ціни.

Самсунг не коментує інформацію щодо оприлюднених інсайдерами цін. Однак, схоже, що годинники таки подорожчають:

  • Базова версія у розмірі 40 мм може коштувати близько 300 Євро за умови наявності тільки Блютуз-модуля і 350 Євро — з підтримкою мобільного зв’язку.
  • 44-мм модель продаватиметься за 350 та 400 Євро.
  • Галаксі Вотч Про з Блютузом обійдуться в 490 Євро, а з LTE — в 540 Євро.

Чекати підтвердження або спростування припущень щодо нових Смартгодинників залишилося недовго. Вже наприкінці літа виробник поділиться правдивою інформацією про довгоочікувані новинки.

Фото: прес-реліз