Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Відомо, що 29 вересня 2021 року міський голова Запоріжжя Володимир Буряк подав у відставку. Тоді його обовʼязки почав виконувати секретар міської ради Анатолій Куртєв. Нині його звільнили з цієї посади.

«Остання повноцінна сесія міськради відбулась ще минулого року — 22 грудня. «Протягом чотирьох місяців більш як 200 питань життєдіяльності Запоріжжя були фактично заморожені і чекали на вирішення», — зазначив Федоров.

За його словами, найболючішим було те, що протягом двох років повномасштабного вторгнення місто та область рухалися у різних напрямках, із розрізненою позицією, що є недопустимим під час воєнного часу.

«Ми маємо памʼятати, що у нас один ворог — і це росія. Тож не повинно бути жодної терпимості до корупції, політиканства і внутрішніх ворогів. Пріоритет — створення економічно сильного Запоріжжя. Безпечного і комфортного міста для мешканців. Центру тилового забезпечення Сил оборони України», — додав Федоров.

Нагадаємо, 4 лютого президент України Володимир Зеленський призначив міського голову Мелітополя Івана Федорова на посаду голови Запорізької обласної військової адміністрації.