Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

“Зеленський поінформував співрозмовника про ситуацію на полі бою й подякував за всю надану військову підтримку з боку Франції. Лідери двох держав обговорили деталі майбутнього оборонного пакета від Французької Республіки, який суттєво посилить вогневі спроможності України, та актуальні потреби нашої держави в озброєнні” — йдеться у повідомленні.

Президент України подякував Макрону за підготовку до прийому українських пілотів для другого етапу програми тренування на літаках F-16.

Зеленський також розповів про особливості функціонування “зернового коридору”, яким попри всі зусилля Росії вже перевезли 7,5 мільйонів тонн вантажів.

Голова держави наголосив на важливості підтримки Європейською радою рішення про початок переговорів щодо членства України в ЄС. За його словами, наша держава виконала всі необхідні для цього рекомендації Єврокомісії.

Рішення Європейської ради матиме великий вплив на мотивацію українського суспільства та війська

Президент України також подякував Еммануелю Макрону за його особисті зусилля із забезпечення єдності всередині ЄС.

Нагадаємо, у листопаді президент Володимир Зеленський запросив французького лідераЕммануеля Макрона відвідати Україну. В Офісі президента сподіваються, що візит відбудеться найближчим часом.