Лаврські священнослужителі дуже агресивно відрегували на зйомку пожежі журналістами Магнолії ТВ. Один із священників відібрав у журналіста телефон. Про подробиці інциденту та спілкування з поліцією розповів журналіст Магнолії ТВ Олександр Терещенко в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

За словами журналіста, вони приїхали на пожежу першими, тому він не здивований реакцією священників.

“Я думаю, вони не хотіли виносити проблему на показ”, – зазначив журналіст. Проте такої агресивної реакції не очікував.

“В мене відібрали телефон. І не хотіли віддавати. Один із священників казав дати мені по голові”, – додав журналіст. Проте конфлікт закінчився без фізичних травм, телефон журналісту повернули. Але обіцяли відлучити від церкви та накласти анафему.

Згодом, поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання журналістській діяльності біля Києво-Печерської лаври. У поліції зазначили, що до них надійшло звернення від журналіста. Проте сам Олександр каже, що з поліцією не спілкувався.

“Я намагався до них підійти, але вони були над-то зайняті пожежою. Провадження відкрито за фактом, а не за моїм зверненням. Я ще подумаю, чи писати заяву. Я отримав більше моральну школу через цю ситуацію”, – додав Олександр Терещенко.

Нагадаємо, 4 листопада в майстерні з розпису ікон на території Києво-Печерської лаври сталася пожежа. Журналісти Магнолії ТБ були першими, хто прибув на місце події.

Владика Павло закликав припинити зйомку, після чого один із “батюшок” вирвали з рук журналіста телефон, владика при цьому просив “нічого не віддавати” представнику ЗМІ. Чоловік у рясі представився отцем Арсенієм, він намагався стерти записане відео, але згодом повернув телефон.

Фото: Телеграм